پیرایش مو

آرایشگاه مردانه و داماد دیپلمات | آرایشگاه مردانه و داماد دیپلمات
پیرایش مو
يكی از اصلی ترین خدماتی که در همه سالنها و آرایشگاه ها به مشتریان داده می شود پیرایش مو می باشد
پیرایش در مفهوم اولیه و لغوی به معنای زیبا کردن از طریق کم کردن و کاستن می باشد

در سالن آرایش دیپلمات با به کارگیری پرسنلی مجرب و ابزار حرفه ای آماده سرویس دهی به تمامی مراجعه کنندگان می باشیم . در امر پیرایش مو در این سالن سعی می شود مشتری همان کار تکراری همیشگی را انجام ندهد و با دادن پیشنهادهای جدید و مناسب  بهترین مدل مو را به مشتری پیشنهاد داد این امکان برای مشتری وجود دارد که مشتری در ابتدا انواع مدل موها را مرور کند و بعد مدل موی مورد نظر را انتخاب کند . در سالن دیپلمات تمامی مراجعه های مشتری ذخیره می شود , تاریخ آن روز و یک پک اطلاعاتی قوی از تمامی مراجعات مشتریان ذخیره می شود. در صورت تمایل مشتریان ,در زمان از قبل تعیین شده برای آنها پیامک اطلاع دهنده ارسال می شود که با این کار مشتریان به طور اتوماتیک فاصله دو اصلاح از یکدیگر را رعایت می کنند و همیشه موهایی خوش حالت و خوش فرم خواهند داشت با امید آنکه همگی ما همیشه و در همه حال با ظاهری آراسته روزهایمان را شروع کنیم که این حالت انرزی قابل توجهی در ما بوجود می آورد و هیچ وقت احساس خستگی و تکراری بودن روزها را نخواهیم داشت .

[widgetkit id=3]

طراحی مدل مو:

انتخاب مدل موی جدید مردانهچرا همیشه یک چهره تکراری همیشگی داشته باشید؟ تجربه وصف ناپذیر یک چهره جدید را تجربه کنید.

یک چیز را بی تعارف خدمتتون عرض کنم:

اکثر ما از تغییر فرار میکنیم, دوست نداریم روند همیشگیمون عوض بشه , میترسیم!!!!

ولی تجربه نشان داده انرژی مثبتی که بعد از یک تغییر بجا حاصل میشود , وصف ناپذیر و غیر قابل تصور میباشد.

باور کنید در مورد مدل موها هم این نکته صدق میکند, چرا فکر میکنید تا آخر عمرتون یک کار تکراری همیشگی را باید انجام بدهید.

مثل یک ربات برید آرایشگاه و این دیالوگ رد و بدل بشود:

آرایشگر : سلام

شما: سلام

آرایشگر :چکار کنم؟

شما: مثل همیشه لطفا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

%90 مشتریهای سالنم که با تغییر مدل موهاشون موافقت کردند , نتیجه خیلی خوبی حاصل شد.میشه حتی برای یک تایم مشخص اینکا را انجام داد.

مثلا شخصی همیشه موهاشو ساده یا باصطلاح بچه مثبتی اصلاح میکرده, میشه این شخص برای مدتی مدل اسپرت(کنترل شده)را انتخاب کند.اینقدر تاثیر گذار خواهد شد که فکرشم نمیتونسته بکنه!!

خیلی وقتها بعضی از مشتری های سالنم نظرشون این است که دیگه از ما گذشته (خرمون از رو پل گذشته)

تغییر مدل موی همیشگی در آرایشگاه مردانه دیپلماتولی این یک تصور اشتباه است, میشه به این تشبیه کرد که آدم خودشو تو یک سراشیبی ول کرده باشه.

 همیشه تو هر سن و سالی که هستید و تو هر موقعیت اجتماعی که دارید, باید به ظاهر خودتون برسید و برای خودتون احترام قاعل بشید.

 این مقدمه ای بود در مورد اهمیت انتخاب مدل مو وشهامت تغییر مدل موی همیشگی

تو انتخاب مدل مو دوتا رویکرد وجود دارد

  1. راحت بودنمون

بهتر شدن ظاهرمون

یعنی ما یک مدل مو را انتخاب میکنیم که چند وقتی موها اذیتمون نکنند یا انتخاب میکنیم که بهترین ظاهر را داشته باشیم.

این دو مورد , دو تا مقوله کاملا جدا از هم میباشند و ما هر دو مورد را با هم نمیتونیم داشته باشیم. یک مثال میزنم:

فرض کنید شما دارای صورتی کشیده هستید و به هیچ وجه موی بلند را نمیتونید تحمل کنید و دوست دارید تا جای ممکن کوتاهشون کنید.منطق حکم مکنه که دور موهای شما کوتاه نشه,چون هرچی خالی تر بشه , سر شما کشیده تر به نظر میاد ولی از طرفی شما دوست دارید دور موهاتو خالی بشه و این حس خوبی به شما میدهد.

اولی باید رعایت بشه که صورت شما کشیده نشه!

دومی باید رعایت بشه چون شما دوست دارید!

این دو مورد را با هم نمیتونیم داشته باشیم

اینجا شما هستید که بعد از گرفتن این مشاوره تصمیم میگیرید که کدام مدل را انتخاب کنید.آلمانی دور سفید یا مدل کلاسیک با مقداری حجم در اطراف سر.

خود من در چنین مواقعی حد وسط را رعایت میکنم , نه آلمانی دور سفید نه موهایی پرپشت در پهلوها.اتخاب مدل مو چالشی بزرگ برای همه

نحوه کار من در سالن دیپلمات بدین ترتیب است:

اول حرفهای مشتری را خوب گوش میدهم , اینکه همیشه چه مدلی کوتاه میکرده , موقعیت اجتماعی, محدودیتها و خط قرمزها. همه اینها گستردگی پیشنهاداتم به مشتری را مشخص میکند.

راستی یک تجربه شخص خودم را در اختیارتون میذارم, شاید خیلی براتون پیش اومده ,آرایشگاه رفتید آرایشگرتون ژرنال جلوی شما گذاشته تا مدل مو انتخاب کنید!!!

وقتی از روی دیدن عکس میخواهید مدل مو انتخاب کنید, یک نکته رو فراموش نکنید شما دارید عکس یک مانکن در بهترین وضعیت ممکن و با کلی ویرایش , را میبینید.انتظارتون باید در حد پتانسیل موهایتان باشه , نباید گول زیبایی اون عکس را بخورید.

خیلی جالبه که بگم یکی از چالشهای هیجان انگیز من این هستش که , کلی انرژی برای تغییر مدل موی یک مراجعه کننده صرف کنم و به نتیجه مطلوب برسیم, واقعا خوش آینده.

تاحالا مدل موی جدیدی انتخاب کردید؟

قدم مهم بعدی که اکثرا ازش غافل هستند, نحوه حالت دادن موها هستش.قرار نیست شما برای هر بار حالت دادن موهاتون پیش آرایشگرتون برید .از آرایشگرتون بخواهید که آموزشهای لازم را به شما بدهد,از چه حالت دهنده ای استفاده کنید؟ چطوری موهارو فرم دهید؟از چه شوینده ای استفاده کنید؟
حتما جواب همه ای سوالات را از آرایشگرتون بگیرید.
مورد دیگری که حتما باید رعایت بشه, فاصله زمانی آرایشگاه رفتنتون هستش.هر کوتاهی مو یی برای هر مدلی یک تاریخ مصرفی دارد که قبل از اون باید آرایشگاه برید
امیدوارم مورد پسند واقع شده باشه.برای حمایت از نویسنده مقاله در صورت نشر آن منبع را ذکر کنید

شهرام هاشملو پاییز1395

 

آرایشگاه مردانه دیپلمات

 

 

HELIX_TAGS

شبکه های اجتماعی

آدرس :تهران شهرک غرب ابتدای فاز3 مرکز تجاری شهرک غرب طبقه 2 واحد 47

تلفن: 88574204 (021)

تلفن: 88574205 (021)

مدیریت: 9121857844 (098)